Chłodnictwo Wałcz

Klimax to firma zajmująca się klimatyzacją od 2013 roku. Zakres naszych usług obejmuje sprzedaż, serwis oraz montaż systemów i urządzeń do klimatyzacji. Począwszy od klimatyzatorów domowych, poprzez agregaty, aż po komory chłodzące i mrożące. Nasze usługi są kompleksowe, odpowiadając na potrzeby  klientów indywidualnych, jak i firm. Świetnie wyszkolona kadra z doświadczeniem posiada odpowiednie uprawnienia, a dzięki szkoleniom nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Wielu z nich to pasjonaci, chętnie służący pomocą i informacją. Oferowana przez nas aparatura i systemy chłodzące spełniają wysokie standardy. Wbrew pozorom, branża chłodnicza jest potrzebna nie tylko latem. Przemysł spożywczy szczególnie potrzebuje solidnych firm do współpracy z zakresu obsługi lad, pomieszczeń chłodniczych czy lodówek. To już nie tylko wymóg, ale wyjście ku klientowi. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami solidnych firm: Rotenso i Vivax, które dostarczają nowoczesne urządzenia. Skuteczne rozwiązania chłodzące, grzewcze i wentylacyjne to zarówno oszczędność jak i szereg korzyści.

Oferta dla gastronomii 

Wśród wielu branż, spożywcza i gastronomiczna są wiodącymi, które zdane są na technologię chłodniczą. Naszymi klientami jest szereg firm, począwszy od ubojni, poprzez firmy przetwórcze, aż po bary i restauracje. Oferowane przez nas rozwiązania są skuteczne, wydajne i ekonomiczne. W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie jednostki, które mogą być wyposażone w automatykę elektryczną, a nawet zdalne sterowanie. W naszej pracy kierujemy się domeną innowacyjności połączonej z doświadczeniem. Coraz większe wymagania stawia branża gastronomiczna. Standardem jest oczekiwanie, iż urządzenia będą ciche i energooszczędne, ale również ładne. Lodówki i lady chłodnicze stanowią element wyposażenia obiektów cukierni, bistro, restauracji i innych lokali spożywczych. Naturalnym jest więc estetyka i design. W Klimax zbieramy informacje i indywidualnie dopasowujemy sprzęt do potrzeb klienta. W chłodnictwie nie ma rozwiązań uniwersalnych, o czym najlepiej wiedzą właściciele sklepów. Zupełnie inne urządzenia proponuje się do zatrzymywania świeżości dań z surowych warzyw, a inne dla odpowiedniego przechowywania mięs.

Inne branże

Oczekiwania klientów dawno wkroczyły w potrzeby nie tylko techniczne, ale i wizualne. Jedną z pierwszych firm stawiających na design oraz estetykę był wiodący producent napojów energetycznych. Lodówki z ich logo bardziej przypominały dekoracyjne gabloty niż tradycyjne chłodziarki. Z oryginalnym podświetleniem i wysokiej klasy wykończeniem stanowiły element wyposażenia sklepów, restauracji i barów. Rozpoczęła się era nie tylko sprzedaży produktów, ale także lepszej prezentacji napojów alkoholowych i nie tylko. Obecnie na rynku często spotykamy dekoracyjne lodówki, chociażby browarów, w wersjach zamykanych i otwartych. Najpopularniejszą wersję otwartą spotyka się w marketach, gdzie towar jest na wyciągnięcie ręki, a jednak musi być chłodzony. W ten sposób prezentuje się także nabiał, tłuszcze, produkty garmażeryjne i wiele innych. Jakkolwiek by nie były skonstruowane, jak każde urządzenia muszą być serwisowane. Niewłaściwe działanie lodówki jest kosztowne i zmniejsza jej wydajność, przez co produkty mogą mieć niewłaściwą temperaturę. Jak widać chłodnictwo Wałcz, to branża, z którą spotykamy się na każdym kroku. Warto znać zaufaną firmę, która zapewni stałą obsługę urządzeń, a w przypadku awarii szybko sobie z nią poradzi. Firma Klimax oferuje kompleksowe usług z zakresu chłodnictwa. Nasze doświadczenie obejmuje montaż i naprawę komór chłodniczych, lad, regałów i innych urządzeń do przechowywania żywności w barach, sklepach i punktach gastronomicznych.

chłodnnictwo Wałcz
lodówka chłodnicza